Skúsenosti s prírodným kameňom

S ťažbou a spracovaním prírodného kameňa i s  dodávkami kamenných produktov máme v spoločnosti TJR Kameň dlhoročné skúsenosti. Za sebou máme desiatky zákaziek pre klientov z Košického kraja i z celého zbytku Slovenska a náš pieskovec je jedným z najobľúbenejších na trhu. Robí nám radosť, že si naši klienti našu prácu dlhodobo cenia a že sme sa v priebehu rokov stali stabilnou a zabehnutou značkou.

Nášmu úspechu pomohlo i to, že u nás klienti majú k dispozícii neobyčajne širokú ponuku, ktorú sme v priebehu času postupne rozširovali a vybrusovali k dokonalosti. Dnes je náš sortiment cez 280 rôznych typov výrobkov z prírodného kameňa, od obkladov, cez exterierovú a interiérovú dlažbu, až po dekoratívny kameň, pričom dokážeme realizovať celý rad služieb, čo našim klientom umožňuje využiť výhody našich materiálov na maximum.

Záujem klientov nás neprestáva tešiť, ale neberieme to za samozrejmosť a svoju prácu sa neustále snažíme zlepšovať a vyvíjať, aby sme si ich dôveru udržali i do budúcna. Budeme radi, ak budete s nami pri niektorej z našich ďalších zákaziek i Vy. Veríme, že s našimi službami budete spokojní rovnako ako desiatky našich stávajúcich klientov!