O nás

V spoločnosti TJR Kameň ponúkame svojim klientom viac ako 280 druhov produktov z prírodného kameňa i realizácie súvisiacich prác, od obkladov až po záhradné práce. Za sebou máme desiatky úspešných zákaziek po celom Slovensku a sme radi, že si naši klienti cenia ako kvalitu a odolnosť materiálov a produktov, ktoré im dodávame, tak aj prácu nášho tímu. Sortiment, ktorý u nás zákazníci majú k dispozícii, je perfektný pre takpovediac akýkoľvek zámer a našim zákazníkom pomáha skrášliť ich rodinný dom i záhradu a vytvoriť v nich unikátnu, osobitnú atmosféru.

V našej ponuke si môžete vybrať širokú škálu produktov, od kamenných obkladov a dlažieb, cez kameň na murovanie, až po okrasné štrky, a pretože vo viacerých oblastiach dokážeme požadovaný materiál taktiež spracovať na mieru, dokáže si u nás vybrať naozaj každý. Budeme radi, ak sa nám i Vy kedykoľvek ozvete, aby ste sa nás spýtali na podrobnosti o našej ponuke, alebo sa za nami rovno zastavíte v našej prevádzke v Olcnave pri Spišskej Novej Vsi.
Čo konkrétne v našej spoločnosti ponúkame?

  • Sústreďujeme sa predovšetkým na predaj produktov z prírodného kameňa. Časť z nich ťažíme a spracovávame sami, pri všetkých bez výhrady ale ručíme za bezchybnú kvalitu a dlhú životnosť. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek výrobok, vyzdvihnúť si ho budete môcť bez čakania priamo v našej prevádzke, a ak budete chcieť, radi Vám ho dovezieme kamkoľvek po celom Slovensku. Medzi naše produkty patrí mimo iné: obklady a dlažby zo štiepaného kameňa – dlažobné kocky – kameň na murovanie – obkladové pásy – lepený kameň – okrasné štrky – okrasné okruhliaky – skalkové kamene – umelý kameň – betónové ploty a rad ďalších.
  • Okrem samotnej dodávky kameňa Vám vieme pomôcť i s realizáciou súvisiacich prác tak, aby ste naše produkty mohli perfektne využiť práve pre svoj zámer. Stavebné práce, ktoré ponúkame, zahŕňajú predovšetkým obkladanie a kladenie dlažieb, stavanie skaliek a realizácie drobných záhradných dekorácií i manipuláciu a ukladanie kameňov.
  • Práce s prírodným kameňom u nás zďaleka nezahrňuje len predaj hotových produktov. Venujeme sa naopak i samotnej ťažbe prírodného kameňa, konkrétne pieskovca niekoľkých rôznych hrúbok. Vyťažený kameň následne sami ručne spracovávame a staráme sa, aby sa ku konečným zákazníkom dostal v čo možno najvyššej kvalite.
  • Spracovanie prírodného kameňa sa týka nielen materiálu, ktorý si vyťažíme sami, ale i kvalitného dovezeného kameňa. Produkty, ktoré pre svojich klientov spracovávame sami, ideálne kombinujú nízku cenu i vysokú kvalitu a starostlivé spracovanie, plus ponúkajú i možnosť úpravy na mieru klientovým potrebám.

A čo si u nás vyberiete Vy? Ak Vás prírodný kameň zaujíma a radi by ste využili jeho jedinečné estetické i funkčné vlastnosti, stačí sa za nami zastaviť priamo v našej prevádzke pri Spišskej Novej Vsi. Radi Vám poradíme, ak si s výberom nebudete vedieť rady, v prípade potreby Vám prírodný kameň upravíme na mieru podľa Vašich potrieb. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!